Expendables 2 – Jak jsem fotil Arnolda, Sylvestra a Jean-Claude

Při své nedávné zastávce v Paříži jsem měl velké štěstí a přichomýtl jsem se k evropské premiéře filmu Expendables 2 – Postradatelní. S kamarády jsme se procházeli po Paříži, když náhle jsme zahlédli velký dav, spoustu policistů a plakáty na Expendables 2. Nedalo mi to, a musel jsem se zeptat jednoho z přihlížejících jestli náhodou někdo z hlavních protagonistů na slavnostní promítání nezavítá, jeho odpověď byla stručná: “All of them!” (přijedou všichni). Nejdřív mi hlavou prolétla myšlenka “Wow, uvidím Chucka Norrise”, pak jsem tedy zjistil že mají přijet: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren a Jason Statham. To je pecka – uvidím hrdiny svých filmů z dětství – Terminátora, Rockyho, Ramba, Univerzálního vojáka… A tak jsem se místo výletu k Pařížským památkám usadil u kina REX.
Ve všudy přítomném davu jsem se cítil velice “průměrně”. Proč? Krok za mnou stáli profesionální fotografové s vybavením za půl milionu, kteří stáli na vlastních hliníkových schůdcích. Přede mnou se mačkali experti, kteří se snažili zachytit fotky na mobil nebo dokonce iPad. Zajímalo by mě jak moc kvalitní snímky pořídili…

Dolph Lundgren - univerzální voják

Dolph Lundgren - univerzální voják, v Expendables hraje postavu se jménem Gunnar Jensen

 

Sylvester Stallone - Expendables 2

Sylvester Stallone - ten hlavní kdo za Expendables stojí - režíroval jedničku a dal je všechny dohromady.

 

Francouzská policie s fotoaparátem

Pánové od francouzské policie jsou taky jen lidi a tak chtějí mít taky nějakou fotku Arnolda na památku ;-)

 

Arnold Schwarzenegger - Terminátor a Barbar Conan

Arnold Schwarzenegger - Terminátor, Barbar Conan a taky guvernér ;-)

 

Nadšený fanoušek Expendables

Jásající fanoušek před chvílí ukořistil Sylvestrův podpis! Ty davy fanoušků to bylo něco - nic podobného jsem ještě neviděl.

 

Ali Larter - producent Expendables

Ali Larter - producent Expendables, rozdával úsměvy a podpisy

 

Dav fanoušků Expendables

Dav fanoušků Expendables, takto to vypadalo přede mnou. Jak sami určitě uznáte, pořídit zde slušnou fotografii nebylo vůbec jednoduché.

 

A teď malý kvíz. Poznáte tuto milou dámu? Já se přiznám, že nevím kdo to je - ale ostatní fotografové ji fotili jako diví. Poradíte mi v komentářích? Díky ;-)

 

Jason Statham - Expendables

Jason Statham - nejradši s ním mám "Sbal prachy a vypadni"

 

Jean Claude Van Damme

Jean Claude Van Damme - sice byl mezi ostatními opravdu výrazně menší jak se říká (ve filmech to nějak není poznat), ale zato byl ze všech hlavních protagonistů nejveselejší a nejaktivnější co se týče rozdávání podpisů.